Míša & Lukáš 22. 6. 2019

Rozhodnutí mít Markétku na svatbě bylo jedno z těch nejlepších, co jsme s manželem udělali. O svatebčany bylo krásně postaráno, o všem byli informováni. Fotografka, DJ, paní se svatebním dortem byli skvěle delegováni a já si mezi tím se svými družičkami a svědkyní užívala přípravy a popíjela prosecco ♥️ Celý den proběhl hladce a to díky naší koordinátorce. Doporučuji všema deseti. Hlavně jsme dostali spoustu tipů při přípravách, které by nám unikly. Navíc každé sezení před svatbou je příjemně strávený čas s vždy usměvavou Markét. ♥️ Jedním slovem děkujeme. 

Kačka & Péťa 29. 4. 2017

Markétka je naprosto báječná. A to po všech stránkách. Koordinovala mi svatbu a musím říct, že profesionálnějšího, příjemnějšího a organizovanějšího člověka si nedokážu představit. 

Verča a Zdenda 29. 7. 2017

Markétka je přirozeně milý člověk, je nenápadná a přesto ji každý rád na slovo poslechne, což se v neuvěřitelně zrychleném a nabitém svatebním dni velice často hodí. S úsměvem a naprostým klidem má vše pevně ve svých rukou a všichni si tak mohou svatbu naplno a bez starostí užít. Podle našich zkušeností snad dokáže být na více místech zároveň. Mysleli jsem si, že svatební koordinátorku nepotřebujeme, ale bez ní by to nebylo ono! Když vám totiž v půl osmé večer, uprostřed největší zábavy, kdy už netušíte, kde máte hlavu, dojde všechno jídlo, nepředhodí vám to Markétka jako tragický problém, ale rovnou vám předloží dokonalé řešení. Neberte to! :-) My děkujeme! ♥️

Ivet a Pája 16. 7. 2016

Markétka je především úžasný člověk, co koordinuje srdcem! Všem ji doporučuji a popravdě, svatbu bez ní si neumím představit! Můžete na ní totiž všechny Vaše představy, sny o tom, jak to chcete "hodit" a ona to přesně tak zařídí! Je velice příjemná, umí mluvit nahlas, umí improvizovat, nebrání se ničemu. 

Léňa a Dan 23. 6. 2019

Před svatbou jsem se dlouho rozmýšlela, jestli vlastně koordinátorku budeme potřebovat. Máme přece jasnou představu co je potřeba zorganizovat a to by zvládla svědkyně a družičky. Pak jsem si ale uvědomila, že svoje holky chci mít u sebe, aby si ten den užily se mnou. Takže jsme se rozhodli pro spolupráci s Markétkou a nemohli jsme udělat lepší rozhodnutí! Od začátku jsme si padly do noty. Dokáže vyslechnout, doporučit a zrealizovat snad každý nápad. Celý náš den měla perfektně pod kontrolou a my si ho mohli v klidu užívat. Takže tisíckrát díky za perfektní den a Markétku doporučuji kudy chodím ♥ 

Veletrh Svatbárium

V lednu 2020 proběhl první ročník veletrhu Svatbárium, kde jsem se mohla pyšnit titulem jedné z organizátorek. Veletrh nabídl více než čtyři desítky vystavovatelů, přednášky, workshopy a vystoupení. Jelikož se pilotní projekt Svatbária jako veletrhu s odlišným konceptem od těch "běžných" svatebních veletrhů ukázal jako výborný nápad, rozhodli jsme se pro uspořádání dalšího ročníku v lednu 2021.

Na co se návštěvníci budou moci znovu těšit bude veletrh plný praktických rad a tipů. Určitě mě opět uvidíte "na pódiu" s přednáškou na svatební tématiku. Letošní ohlasy byly skvělé a já už se teď těším, až pro Vás budu moci připravit a prezentovat další zajímavé informace. Pozadu však se svou prezentací jistě nezůstanou ani ostatní vystavovatelé, kterých bude zřejmě příští rok ještě více než v letošním ročníku!
Ať už hledáte tip na prověřené svatební dodavatele, nebo více informací o mě, můžete se podívat na web našeho veletrhu Svatbárium