O mně

Jmenuji se Markéta. Jsem svatební koordinátorka. Sice tohle označení není moje nejoblíbenější, ale často je to jediný rychlý způsob, jak vysvětlit ve svatební den babičce nevěsty, proč tam pořád kolem pobíhám :-)

Už v 16ti letech jsem se postavila před první zástup svatebčanů a s třesoucími se koleny je přivítala na svatebním obřadu. O mnoho desítek svatebních obřadů později už mi maximálně trochu vyschlo v ústech a většinou to bylo z toho důvodu, že bylo léto a na matrice (v Broumově, kde je krásných míst pro svatbu hned několik!) jsme ten den měli už třeba třetí obřad za sebou. Když jsem postupně nabrala koordinační sebevědomí, přišlo několik nabídek na celodenní koordinaci a celý ten svatební kolotoč se roztočil. 

Ve svatebním živlu

A jaká je vlastně moje role na Vaší svatbě? Jsem nevěstina pravá ruka, taková svatební kamarádka, někdo na koho se může spolehnout a kdo bude po ruce. Jsem tu od toho, abyste při přípravách měli vždy koho požádat o názor, pomoc či doporučení. Jsem ta, která pomáhá snoubencům s přípravami na jejich velký den už několik měsíců předem, která je ráno na svatebním místě mezi prvními, aby vše bylo včas nachystáno, a která odchází až ve chvíli, kdy se zábava rozjede na plné pecky a jakákoli organizace by už byla kontraproduktivní.

Mým úkolem je to, aby celý den proběhl hladce a nevěsta s ženichem si svou svatbu užili bez starostí o to, kdo vyzvedne květiny, přivítá svatební hosty nebo seřadí průvod svatebčanů na obřad. Berete se z lásky a já se snažím, abyste z toho neměli zbytečné vrásky. Pokud by Vás zajímalo více informací o tom, jak vypadá spolupráce se mnou, napište mi. Jestli raději mluvíte, zavolejte. Pokud ještě stále váháte, můžete třeba omrknout můj FB.